CROWN Plaza Hotel

Toner Mimarlık ile birlikte yaptığımız gurur verici bir çalışma.   8 mm. özel renkli bezeme ve SOIL LAYERS desenimiz ile, 32 panel halinde iki farklı alanda kullanıldı.

İdil MUMCUOĞLU AVCI Evi

Mimar Deniz Akkoca ile birlikte geliştirdiğimiz dresuar detayını hayat geçirdik. 19 mm. cam panel ve çok güzel bir tasarım ile birleşen çalışma oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

YEDİTEPE Hastanesi

Yeditepe Mimari Ofis gurubu ile birlikte hazırladığımız, yedi adet extra clear camlardan oluşan tasarımın montajını 15 Kasım 2021 tarihinde gerçekleştirdik.

Erkul ŞENKAYA Evi

Areş Peykari Mimarlık ile birlikte, İstanbul Büyükçekmece’deki Erkul Şenkaya Evi projesinde birlikte çalıştık.

AGEO International Projesi

Ageo International merkez ofis, İstanbul / Kozyatağı için firmaya üç adet dekoratif cam işaretleme hazırladık ve montajını gerçekleştirdik.

AMRIT OCEAN Resort & Residences Projesi

Mimari projesi S & E Architects, iç mimari projesi Bilkey LLinas Design’a ait olan projece odalarda bulunan özel tasarım masa camlarının üretimini, PARLA DESIGN için tamamladık ve 145 adet camımızı kendilerine teslim ettik. Açılışın 2021 yılı içinde yapılması planlanıyor. (Şubat 2021)    

DIAZ Pırlanta Projesi

Mars Mimarlık – Mim. Çetin Özkaner ile Diaz Pırlanta projesinde CARTA dekoratif camlarımızın montajı yapıldı. Özel tasarım CARTA dekoratif camlarımız, 8 mm. ekstra clear camlarla üretildi ve el çalışması ile renklendirildi.  

MK Evi, Ayvalık

Restorasyon projesini Erginoğlu & Çalışlar Mimarlığın hazırladığı projede İç Mimar ve tasarımcı Selina Kazazoğlu tarafından beğenilen ürünlerimizle yer aldık. Giriş kapısında CARTA ROCKS desenlerimiz ilk defa bir projede kullanıldı.

HD Evi, İstanbul

Gönye Tasarım’a ait bu özel projede yer alan CARTA LINEA ürünlerimiz, evin iç kapılarında uygulandı. Sürme ve 90 derece açılır kapıların camlarının tamamı 8 mm. temperli ekstra clear camlardan oluşmaktadır.

Özsertel Evi

Mimar Mert Akşit ile Özsertel evi’nin salonu için kendi tasarımı olan aynalı duvar çalışmasında,

DEMİRER Enerji

Arzu Aykor’a ait bu özel projede yer alan ürünlerimiz, el boyaması çalışmalarla tarafımızdan uygulandı.

HAFELE STANDI – YAPI İSTANBUL 2018

Hafele Tasarım Ekibi ile birlikte çalıştığımız projede, benzersiz yaşam grupları için oluşturdukları çözümlerde kapı ve mutfak camlarını CARTA dekoratif cam panellerden oluşturduk.

ENTES Elektronik Projesi

  Mimarlık Proje Mimarlık ofisi ile projesi çalışılan uygulamada CARTA dekoratif cam paneller, yönetim katında uygulandı.