AGEO International Projesi

Ageo International merkez ofis, İstanbul / Kozyatağı için firmaya üç adet dekoratif cam işaretleme hazırladık ve montajını gerçekleştirdik. 6 mm ekstra clear camlar kullandığımız çalışmada bezemeler firmanın kurumsal renkleri ile gerçekleştirildi. Bir camımız ise düz, ipek mat görünümlü olarak hazırlandı.  

AMRIT OCEAN Resort & Residences Projesi

Mimari projesi S & E Architects, iç mimari projesi Bilkey LLinas Design’a ait olan projece odalarda bulunan özel tasarım masa camlarının üretimini, PARLA DESIGN için tamamladık ve 145 adet camımızı kendilerine teslim ettik. Açılışın 2021 yılı içinde yapılması planlanıyor. (Şubat 2021)    

DIAZ Pırlanta Projesi

Mars Mimarlık – Mim. Çetin Özkaner ile Diaz Pırlanta projesinde CARTA dekoratif camlarımızın montajı yapıldı. Özel tasarım CARTA dekoratif camlarımız, 8 mm. ekstra clear camlarla üretildi ve el çalışması ile renklendirildi.  

MK Evi, Ayvalık

Restorasyon projesini Erginoğlu & Çalışlar Mimarlığın hazırladığı projede İç Mimar ve tasarımcı Selina Kazazoğlu tarafından beğenilen ürünlerimizle yer aldık. Giriş kapısında CARTA ROCKS desenlerimiz ilk defa bir projede kullanıldı.

HD Evi, İstanbul

Gönye Tasarım’a ait bu özel projede yer alan CARTA LINEA ürünlerimiz, evin iç kapılarında uygulandı. Sürme ve 90 derece açılır kapıların camlarının tamamı 8 mm. temperli ekstra clear camlardan oluşmaktadır.

Özsertel Evi

Mimar Mert Akşit ile Özsertel evi’nin salonu için kendi tasarımı olan aynalı duvar çalışmasında,

DEMİRER Enerji

Arzu Aykor’a ait bu özel projede yer alan ürünlerimiz, el boyaması çalışmalarla tarafımızdan uygulandı.

HAFELE STANDI – YAPI İSTANBUL 2018

Hafele Tasarım Ekibi ile birlikte çalıştığımız projede, benzersiz yaşam grupları için oluşturdukları çözümlerde kapı ve mutfak camlarını CARTA dekoratif cam panellerden oluşturduk.

ENTES Elektronik Projesi

  Mimarlık Proje Mimarlık ofisi ile projesi çalışılan uygulamada CARTA dekoratif cam paneller, yönetim katında uygulandı.